خیلی از ماها سفر کردن رو دوست داریم و تا فرصتی پیدا کنیم میزنیم به دل جاده و طبیعت، با توجه به موقعیت اقلیمی و جغرافیایی هم که همه دوست دارند یه جای خوش آب و هوا رو برای استراحت داشته باشند، خوب بهترین و مناسب ترین منطقه میشه شمال کشور و همجواری با دریای خزر، در خود منطقه شمال هم قسمت های بکر و مناسب و زیبایی که الویت باشند همیشه هستند به طور مثال منطقه توریستی رامسر ، منطقه تفریحی متل قو، منطقه زیبای چابکسر و نور و…  معمولا بیشترین هزینه در سفر مربوط به اقامت و اجاره ویلا میشه. بعضیا میرن هتل، بعضیا خونه اقوام، بعضیا اقامتگاه‌های سازمانی و بعضیا هم ترجیح میدن سوییت یا ویلا اجاره کنن. ولی اجاره ویلا و اجاره آپارتمان مخصوصا تو ایام شلوغ سال دغدغه خیلیاست مخصوصا اگه بخوان ویلا و اقامتگاه‌های شخصی اجاره کنن.

اما در ویلاسنتر این مشکل و حل کردیم  و شما قبل از اینکه از خونتون راه بیوفتین می‌تونین با مراجعه به سایت ویلاسنتر و انتخاب شهر مقصد و روزهای اقامت، ویلاها، سوییت‌ها و اقامتگاه‌های بومگردی در دسترس رو ببینید. ویلاسنتر  امکان دیدن عکس‌ها، توضیحات و قیمت ویلاها رو براتون فراهم کرده و شما می‌تونید بعد از انتخاب سوییت یا ویلا مورد نظر با یک تماس ساده ویلا رزرو کنید و آنلاین هم پرداخت کنید و با خیال راحت برید مسافرت.

شما در ویلاسنتر چه تیپ ویلاهایی رو مشاهده می کنید.

تنوع ویلاهای مورد عرضه در ویلا سنتر قدرت انتخاب مناسبی به شما خواهد داد. ویلای جنگلی در ارتفاعات – ویلای استخر دار – ویلای شهرکی – ویلای ساحلی – ویلای دوبلکس – سوئیت و … .همه و همه در سایت ویلاسنتر به صورت واضح در معرض نمایش شما قرار گرفته و به شما کمک می کند که انتخابی دقیق و شفاف داشته باشید. شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.