مجموعه ویلاسنتر بعنوان مرکز تخصصی اجاره ویلا شمال در منطقه شمال ایران از جمله شهرهای پرجاذبه و توریستی رامسر، متل قو، تنکابن با در اختیار داشتن ویلاهای متعدد امکان اجاره ویلا در شمال را برای هموطنان گرامی فراهم آورده است.

ویلاسنتر، سایت نیازمندی تخصصی آگهی ویلاهای اجاره ای و سوئیت – آپارتمان های اجاره روزانه در بیرون شهرهای بزرگ جهت اقامت مسافران با هدف توسعه گردشگری در مناطق کمتر توسعه یافته می باشد. در سایت ویلاسنتر، فهرستی از آگهی های اجاره ویلا و اجاره سوئیت  آپارتمان را مشاهده خواهید کرد که توسط مالکین و یا دفاتر رزرواسیون، جهت اجاره ثبت شده اند. افرادی که در سایت ویلاسنتر، آگهی اجاره ویلا درج کرده اند به روش های گوناگون توسط ویلاسنتر شناسایی و احراز هویت شده اند.

اگر تلفن همراه اعتباری در آگهی درج شده است، اطمینان داشته باشید که قبلا نشانی، شماره تلفن ثابت و یا شماره تلفن دائمی همراه اول آگهی دهنده توسط ویلاسنتر بررسی شده و جهت پیگیری های بعدی محفوظ می باشد. هیچ یک از واحدهای اقامتی ثبت شده در سایت ویلاسنتر، متعلق به ویلاسنتر نمی باشند و توسط کاربران در سایت درج شده اند. راهنمای معامله امن را بخوانید.
جهت درج رایگان آگهی اجاره ویلا و یا اجاره سوئیت  آپارتمان خود، لازم است که ابتدا قوانین سایت ویلاسنتر را بخوانید و سپس به عنوان کاربر میزبان ثبت نام کنید.

چرا اجاره ویلا از ویلاسنتر

شما همراه و بازدید کننده گرامی به راحتی می توانید که سطح کیفیت خدمات دهی یک مجموعه را بررسی نمائید . ما تنها شعار نمی دهیم بلکه با پشتکار و تلاش خود سعی در تهیه مطالب و تصاویر عالی از ویلاها می نمائیم. که تصویری که مشاهده میکنید صد در صد به واقعیت نزدیک باشد. و شما بتوانید به راحتی و از راه دور ویلا را بررسی نمائید و با سایر ویلاهای موجود مقایسه نمائید. در سایت اجاره ویلا، ویلاسنتر شما می توانید بین صد ها ویلای موجود به راحتی بررسی و انتخاب نمائیدو جهت رزرو ویلا با کارشناسان ما تماس بگیرید.