اجاره ویلا رامسر

اجاره ویلا چابکسر

یکی از زیباترین شهرهای شرقی استان گیلان چابکسر نام دارد که درست در مرز بین این استان با استان مازندران و در جوار غربی شهر رامسر، عروس شهرهای ایران قرار گرفته است. از شمال به سواحل خزر و از جنوب به رشته کوه البرز منتهی می شود و همسایه شرقی بخش کلاچای رودسر می باشد.

 آب و هوای این شهر به خاطر اقلیم خاص آن که جنگل تا نزدیکی دریا کشیده شده است معتدل و مرطوب است. لذا اگر قصد سفر به این منطقه بسیار زیبا با چشم اندازهای بکر و طبیعی اش را دارید باید گفت در تابستان گرم و شرجی و در زمستان معتدل است و البته مثل بسیاری از شهرهای شمالی، بارش باران جزو لاینفک اغلب ماه های سال در این شهر می باشد. مردمش به همان لهجه استان خود یعنی گیلکی حرف می زنند و نزدیکی جنگل کوهستانی با دریا جزو اقلیم های خاص آن است.

با اینحال با سفر به این شهر که ترجیحا توصیه می شود در فصل بهار یا پاییز باشد از بسیاری چشم اندازهای زیبا و مناطق بکر و سرسبز آن که اغلب حاصل تلاقی دو اقلیم جنگل و دریا با فاصله ۱۳۰۰متری در کنار هم می باشد، دیدن خواهید کرد. همچنین به جهت نزدیکی این شهر با رامسر که در حدود ۱۳ کیلومتر و با رودسر که در حدود ۳۰ کیلومتر فاصله می باشد، باعث شده تا بتوانید با اقامت در این شهر با استفاده از مراکز اجاره ویلا در شمال چون ویلاسنتر از جاذبه های دیدنی و گردشگری شهرهای رامسر و رودسر نیز دیدن کنید.

خدمات اجاره ویلا در چابکسر

چابکسر از جمله مناطق پرجاذبه و دیدنی خطه سرسبز شمال است که هرساله مسافران و گردشگران بسیاری به آنجا رهسپار می شوند. لذا همین توریستی بودن و مسافرخیز بودن این شهر باعث شده تا مراکز اجاره ویلا و اقامتی بسیاری در این شهر یا شهرهای اطراف آن چون رامسر شکل بگیرد. بر این اساس می توان به یکی از برترین مراکز اجاره ویلا در شمال با انواع امکانات رفاهی چون ویلاسنتر اشاره کرد که خدمات اجاره ویلا با انواع امکانات رفاهی و ویوهای مختلف اعم از جنگلی، ساحلی و کوهستانی را در جای جای خطه شمال از جمله چابکسر حتی برای زمان های کم به مدت حداقل یک شبانه روز به شما ارائه می دهد.

قیمت اجاره ویلا در چابکسر

هیچوقت برای رزرو و اجاره ویلا ریسک نکنید و خود را در دام مراکز اجاره ویلای نامعتبر و نامشخص نیاندازید که این روزها مثل قارچ رشد کرده اند و به منفعت بیشتر از خدمات می اندیشند. لذا برای اجاره ویلا بخصوص در شمال از جمله چابکسر به باتجربه ها و به قولی اینکاره ها که معمولا از برترین های مراکز اجاره ویلا در شمال هستند، اعتماد کنید. ویلاسنتر یکی از آنهاست که با نمایش آگهی انواع اجاره ویلا در شمال از جمله چابکسر با ویوهای مختلف و امکانات رفاهی متنوع، این خدمات را حتی برای یک شبانه روز با قیمت هایی مناسب و رقابتی به عموم مخاطبان خود عرضه می نماید.