اجاره ویلا چابکسر


اجاره ویلا چابکسر

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره ویلا چابکسر در شمال بویژه منطقه چاپبکسر با مشاوران ما تماس حاصل فرمائید.

  • اجاره ویلا استخر دار چابکسر
  • اجاره ویلا ساحلی چابکسر
  • جاره ویلا جنگلی چابکسر
  • اجاره ویلا دربست چابکسر
  • جاره ویلاخاص چابکسر
  • اجاره ویلا برای تعیطلات در چابکسر

چابکسر یکی از شهرهای استان گیلان در شمال ایران است. این شهر در منتهی‌الیه خاوری استان از شمال به دریای کاسپی، از شرق به شهرستان رامسر در استان مازندران، از جنوب به رشته کوه البرز و از غرب به بخش کلاچای از شهرستان رودسر محدود است.

چابکسر در حد فاصل استان گیلان و استان مازندران در کوتاهترین فاصله بین جنگل کوهستانی و دریا (حداکثر ۱۳۰۰) متر جای گرفته‌است. به دلیل فاصله کم جنگل و دریا منظره‌ای بسیار جالب و کم‌نظیر دارد. ساحل این شهر شامل ساحل گلسرخ، ساحل اوشیان و ساحل طلائی قاسم‌آباد می‌باشد که در آن‌ها مجتمع‌های توریستی رفاهی و اقامتی بسیاری دائر می‌باشد.

وسائل تفریحی دریائی مانند جت اسکی، قایق‌سواری و پاراسل در این سواحل موجود بوده و طرح سالم‌سازی شنا در ساحل گلسرخ اجرا گردیده‌است. پرورش گل‌های تزئینی از دیگر فعالیت مردمان این شهر می‌باشد. سالانه کورس اسب دوانی در سواحل چابکسر و اوشیان بر قرار بوده که مورد توجه دوستداران این وزرش قرار گرفته‌است.

سرولات، اوشیان و چشمه دمکش از جاذبه‌های توریستی این منطقه بوده و سالانه گردشگرهای بسیاری را به خود جذب می‌نماید. در گستره جغرافیایی چابکسر ۴ محصول عمده کشاورزی یعنی برنج، چای، مرکبات و کیوی در کنار یکدیگر به عمل می‌آیند.

شماره تماس همراه جهت اجاره ویلا شمال

09112922140

جهت رزرو و اجاره انواع ویلا در شمال با کارشناسان ما