اجاره ویلا رامسر

اجاره ویلا نمک آبرود

نمک آبرود را می توان یکی از قشنگترین شهرک های توریستی ایران و حتی جهان دانست که در وسعت حدود ۶۵۰ هکتاری اش، دو پارک ۲۰۰ هکتاری شمشاد و بنفشه قرار دارد و به واسطه طبیعت بکر و چشم اندازهای زیبای جنگی و ساحلی، همواره یکی از برترین جاذبه های گردشگری کشور بوده است و هرساله مسافران و گردشگران زیادی را به این منطقه جذب می کند. این شهرک توریستی بسیار قشنگ در ۱۲ کیلومتری غرب شهر چالوس در مسیر چالوس به تنکابن استان مازندران واقع شده است. نکته جالب اینکه برای ورود به این شهرک بسیار زیبا می بایست بلیط بخرید هرچند که برای ورود به مجموعه امکانات سرگرمی و تفریحی آن نیاز به تهیه بلیط ندارید.

با اینحال با وجود اینکه سفر در هر فصلی به این منطقه و اقامت در آن لذت خاص خود را خواهد داشت لذا در تمامی فصول امکان گردشگری به این منطقه میسر است و خدمات اجاره ویلا توسط مراکز مختلف اجاره ویلا از جمله بهترین مرکز اجاره ویلا در شمال چون مجموعه ویلاسنتر ارائه می شود. اما با اینحال بهترین زمان سفر به منطقه نمک آبرود در فصل بهار، اواخر تابستان و اوایل پاییز است.  

اجاره ویلا در کنار جاذبه های گردشگری نمک آبرود

افرادی که به نمک آبرود سفر می کنند معمولا از جاذبه های بکر طبیعی و امکانات رفاهی و سرگرمی این منطقه چون دو پارک بسیار زیبای شمشاد و بنفشه که انبوهی از درختان بسیار زیبا را در خود جای داده است و همچنین مجموعه تله کابین نمک آبرود که بزرگترین تله کابین کشور محسوب می شود و مناطق تفریحی داخل آن چون پل معلق، سورتمه سواری، پینت بال، پیست کارتینگ و… اطلاع دارند و برای اینکه بتوانند از همه این نقاط دیدن کنند معمولا به اقامت چند روزه نیاز دارند که برای اینکار اقدام به اجاره ویلا می کنند. این منطقه به سبب موقعیت گردشگری بی نظیری که دارد طوری طراحی شده که تا بیش از ۱۰۰ هزار نفر جذب گردشگر دارد و برای همین نیز انواع ویلاهای اجاره ای در این منطقه با انواع ویوها و چشم اندازهای جنگلی، ساحلی یا جنگلی ساحلی و بعضا جنگلی کوهپایه ای همراه است.

علاوه بر این ویلاها دارای امکانات رفاهی متنوعی اعم از استخر، سونا جکوزی، میز بیلیارد و… هستند که هر یک بسته به سلیقه مسافرین برای اینکه اقامت راحتی داشته باشند انتخاب می شوند. معمولا هم نزدیک به تفرجگاه های طبیعی یا مراکز تفریحی این شهر چون مجموعه تله کابین نمک آبرود واقع شده اند تا دسترسی راحت تری به این مناطق وجود داشته باشد.

چشم انداز طبیعی نمک آبرود

ویلاهای ویژه

برخی از ویلاهای ویژه را مشاهده کنید!

اجاره ویلا و سوئیت در نمک آبرود

از آنجائیکه نمک آبرود از جمله نقاط گردشگری معروف شمال ایران است و از جاذبه های بسیاری هم بهره می برد لذا این موضوع باعث شده تا هرساله گردشگران بسیاری به این منطقه بیایند و تقاضای اجاره ویلا داشته باشند. در این راستا بنگاه ها و مراکز اجاره ویلای زیادی وجود دارد اما اینکه خدمات ارائه شده توسط آنها تا چه حد مطلوب خواهد بود و یا آنچه که از امکانات اعلامی ویلاها ذکر می شود در موقع تحویل ویلا صحت دارد یا نه از جمله مواردی است که هرچه این مراکز اجاره ویلا معتبر و شناخته شده تر باشند خدمات بهتری ارائه خواهند داد. در این راستا می توان به یکی از معتبرترین و بهترین مراکز اجاره ویلا در شمال یعنی مجموعه ویلاسنتر اعتماد کرد که با تجربه چندین ساله در این کار از بهترین این مراکز تلقی می شود.

قیمت اجاره ویلا در نمک آبرود

این موضوع که اجاره ویلا در منطقه نمک آبرود به جهت موقعیت فوق‌العاده توریستی آن از قیمت های نسبتا بالایی برخوردار است یک چیز طبیعی است اما با کمی هوشمندی می توان به کف قیمت های اجاره انواع ویلا در این منطقه دست یافت و آن استفاده از خدمات اجاره ویلای مجموعه ویلاسنتر است که غالب ویلاداران خطه سرسبز شمال را در سایت خود گرد آورده و آگهی اجاره ویلای آنها را در صورتی که به تایید کارشناسان مجموعه ویلاسنتر برسد در سایت خود قرار می دهد. لذا بدون واسطه مصرف کننده با ویلادار وارد تعامل برای اجاره ویلا می شود. این دست واسطه ها را کوتاه خواهد کرد و ضمن اینکه انواع ویلا با امکانات رفاهی متنوعی را نیز در جای جای مناطق شمالی با قیمت های متفاوت در اختیارتان می گذارد.