اجاره ویلا رامسر

اجاره ویلا متل قو

بی شک اغلب کسانی که قصد سفر به خطه سرسبز شمال را در سر می پرورانند، یکی از گزینه های سفرشان متل قو خواهد بود که یکی از جاذبه های گردشگری مهم در استان مازندران است و به سبب وجود مناطق جنگلی و ساحلی بسیار زیبا همواره بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جلب کرده است. این نکته نیز از اینجا پیداست که شهر متل قو که بدان سلمان شهر هم گفته می شود کمی بیش از ۱۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد ولی وقتی که بهترین موعد سفر یعنی بهار و تابستان می شود جمعیت آن با هجوم گردشگران و مسافران همراه شده و تا بیش از ۲۰۰ هزار نفر هم می رسد. لذا حتما می بایست برای سفر به این شهر و اقامت راحت در آن بخصوص در ماه های پر مسافر، اقدام به رزرو ویلا نمایید تا به مشکل اجاره ویلای مناسب برای اقامت برنخورید.

با اینحال این منطقه ساحلی همیشه یکی از انتخاب های اول سفر به مناطق شمال کشور می باشد و برای رفتن به آنجا اگر که از جنوب و جنوب غرب یا غرب کشور عازم آنجا هستید می بایست که از مسیر جاده چالوس یا اتوبان رشت قزوین به آنجا بروید و اگر که از شرق و جنوب شرق به آنجا سفر می کنید می بایست از جاده هراز بروید. راجب انتخاب نام این شهر ساحلی نیز گفته می شود که وقتی سازنده آن جمشید جوانشیر به فکر ساخت متلی در ساحل آن می افتد به هنگام قدم زدن در ساحل چند قو می بیند و همین بهانه ای می شود تا نام متل خود را که ۶ ماه ساخت آن به طول می انجامد، متل قو بگذارد. لذا بعدها که این منطقه تبدیل به شهر می شود نام خود را از مهمترین سازه توریستی اش، متل قو اقتباس می کند

اجاره ویلا در کنار جاذبه های گردشگری متل قو

از آنجائیکه شهر متل قو در کنار ساحل بنا شده است لذا اغلب ویلاها و خانه های آن مشرف به ساحل و دریا هستند و این به زیبایی های اقامت در این شهر می افزاید. با اینحال متل قو یک شهر ساحلی است که بخاطر جاذبه های ساحلی فراوانش از جمله جت اسکی، پاراسل، قایق سواری، موتور چهارچرخ و… در کنار انواع فروشگاه های کوچک و بزرگ که می توانید انواع محصولات و سوغات شمال را خریداری نمایید و وجود سازه های معروفی چون برج قو الماس خاورمیانه که یک مرکز خرید و هتل و رستوران و… می باشد، این شهر را تبدیل به یک مرکز گردشگری مهم کرده است. علاوه بر این جاذبه های گردشگری طبیعی چون غار دانیال و جنگل تیلا کنار که اولی یکی از بزرگترین غارهای آبی کشور و دومی از جنگل های زیبای خطه سرسبز شمال می باشد، به ویژگی های توریستی این شهر می افزاید.

برای اجاره ویلا دراین شهر حداقل نزدیک به جاذبه های دیدنی و گردشگری متل قو، می توانید بسته به سلیقه و انتخاب خود از انواع  ویلاها از جمله ویلا استخردار، باغ ویلا، کلبه جنگلی، ویلا ساحلی و… با ویوهای مختلف ساحلی یا جنگلی برای اقامت استفاده نمایید. همچنین با اجاره ویلا و اقامت در این شهر علاوه بر اینکه می توانید از تمام جاذبه های دیدنی و گردشگری این شهر به واسطه نزدیکی آنها به هم بازدید کنید، حتی می توانید از جاذبه های گردشگری شهرهای دیگر چون تنکابن که دارای جنگل های بکر و دیدنی دو هزار و سه هزار می باشد نیز دیدن نمایید. با اینحال این منطقه جاذبه های توریستی و گردشگری بسیاری دارد که برای دیدن از آنها نیاز به چند روز اقامت و اجاره ویلا در این شهر خواهید داشت.

چشم انداز طبیعی متل قو

ویلاهای ویژه

برخی از ویلاهای ویژه را مشاهده کنید!

اجاره ویلا و سوئیت در متل قو

بسیاری از کسانی که برای مسافرت به شمال اقدام می کنند، بخصوص آنهایی که شهرهای زیبای ساحلی از جمله متل قو را انتخاب می کنند اگرکه حواسشان جمع نباشد و از قبل برای رزرو یا اجاره ویلا از مراکز معتبر و شناخته شده اقدام نکرده باشند قطعا به مشکل خواهند خورد و ممکن است خدمات یا امکانات رفاهی اعلام شده نامناسبی را درموقع عظیمت به ویلا و اقامت در آن دریافت کنند. بر این اساس مهمترین نکته در سفرهای حداقل به مدت یک شبانه روز، اجاره ویلا از مراکز معتبر و شناخته شده ای است که تجربه و سابقه طولانی در این زمینه داشته باشند. مجموعه ویلاسنتر که عنوان برترین مرکز اجاره ویلا در شمال را یدک می کشد یکی از آنهاست که می تواند اقامت راحت و امنی را برای شما در این شهر ساحلی زیبا فراهم آورد.

قیمت اجاره ویلا در متل قو

عموما خدمات اجاره ویلا در شهرهای توریستی و گردشگری از هزینه های نسبتا بالایی برخوردار است اما با کمی هوشمندی می توان کمی از این هزینه ها کاست و آن مراجعه به سایت مجموعه ویلاسنتر است که از جای جای خطه سرسبز شمال از جمله از شهر ساحلی بسیار زیبای متل قو، مجموعه ای از آگهی های اجاره ویلا را به نمایش عموم می گذارد تا هر کس بسته به سلیقه خود از انواع ویلاهای اجاره ای آگهی شده در این سايت خدمات بگیرد. که اینکار باعث ایجاد نوعی رقابت قیمتی می شود و در نهایت به کاهش قیمت ها انجامیده و مصرف کننده نفع آن را می برد. و اما نکته قابل تامل اینکه تمامی آگهی های درج شده در سایت مجموعه ویلاسنتر به لحاظ موارد ایمنی و بررسی هویت صاحبان آگهی، مورد بررسی کارشناسان خبره مجموعه  ویلاسنتر قرار می گیرد.