اجاره ویلا رامسر

اجاره ویلا رامسر

یکی از شهرهایی که به عروس شهرهای ایران معروف است و اقلیم خاص نزدیکی جنگل به دریا در آن به ایجاد مناطق گردشگری و توریستی زیبایی انجامیده است شهرستان رامسر می باشد. این اقلیم بسیار زیبا که در یک طرف جنگل و در طرف دیگر دریا قرار گرفته باعث شده تا هرساله مسافران زیادی به این منطقه سفر کنند و از جاذبه های گردشگری و دیدنی بسیار زیبای آن لذت ببرند. اما نکته ای که هست و قطعا آنهایی که جزو سفربروهای حرفه ای به شمال هستند، می دانند که سفر به شهرهایی مثل رامسر که جاذبه های دیدنی و گردشگری زیادی دارد، حداقل به چند روز زمان نیاز دارد تا بتوان از همه آنها بازدید کرد. لذا بدون اسکان در محلی مناسب که بتوان بعد از گشت و گذاری طولانی برای استراحت به آنجا بازگشت کمی سخت می شود. اما با اجاره ویلا قضیه بکلی فرق خواهد کرد.

بسیاری از کسانی که قصد مسافرت می کنند، بخصوص اگر که مقصد مسافرت آنها به شمال و شهرستان رامسر باشد، حاضرند از برخی تفریحات خود اجتناب کنند و بگذرند اما حتما محلی برای اقامت چون ویلا اجاره نمایند. اصولا ویلاها بسیاری از امکانات تفریحی و رفاهی را دارند و مثلا استخر اعم از سرپوشیده یا روباز، امکانات دیگری چون سونا و جکوزی، میز بیلیارد، فوتبال دستی و… را در اختیار مسافران می گذارند. همچنین می توانيد بسته به سلیقه خود و نزدیکی به محل گردشگری که قرار است از آنجا بازدید کنید، اقدام به انتخاب ویلا در مناطق مختلف جنگلی و ساحلی یا حتی کوهپایه ای نمایید.

اجاره ویلا جنگلی رامسر

بسیاری از مردم، طبیعت جنگل و جاذبه های دیدنی و گردشگری در این مناطق را دوست دارند و حتی در سفرها اقدام به اجاره ویلا در این مناطق می کنند که یا در میان جنگل است یا نزدیک به جنگل می باشد و از ویوی جنگلی یا به قولی چشم انداز جنگل برخوردار است. بخصوص کسانی که قصد سفر به شهرستان رامسر را دارند به واسطه نزدیکی جنگل با دریا و جاذبه های دیدنی و گردشگری متنوع این شهرستان که بخش مهمی از آن جنگلی است، اقدام به اجاره ویلا با ویوی جنگلی می نمایند. طبیعت جنگلی بکر رامسر شامل جاذبه های طبیعی بسیاری می شود که می توان از میان آنها به جنگل دالخالی، بوستان جنگلی صفارود، روستای جواهرده و حتی جنگل دو هزار در تنکابن و … اشاره کرد که هر ساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند.

اجاره ویلا ساحلی رامسر

رامسر یک شهر ساحلی است و بسیاری از مردم بخاطر جاذبه های ساحلی این شهر به آنجا سفر می کنند و اصولا بسیاری جاذبه های ساحلی را می پسندند. لذا در سفر به شهر رامسر اقدام به اجاره ویلا با ویوی ساحلی و لب دریا یا به قولی دارای چشم انداز ساحلی می کنند. از جمله مراکز گردشگری بسیار معروف رامسر، مجموعه تله کابین رامسر است که امکانات بسیاری اعم از تله کابین، پل معلق، شاتل سواری، قایق موتوری، جت اسکی و… را ارائه می نماید. دریا و ساحل همیشه سرگرمی های خاص خودشان را داشته اند و اجاره ویلا در این مناطق یا نزدیک به آنها، همیشه یک اولویت برای سفر به مناطق شمالی از جمله رامسر بوده است.

طبیعت چشم نواز رامسر

ویلاهای ویژه

برخی از ویلاهای ویژه را مشاهده کنید!

اجاره ویلا با ویوی جنگلی و کوهپایه ای

بخشی از اقلیم خاص رامسر دارای مناطق جنگلی کوهپایه ای و کوهستانی است که همواره این موضوع مورد توجه گردشگران در سفر به این منطقه واقع می شود. لذا برای لذت بردن از این اقلیم خاص اقدام به اجاره ویلا در مناطق جنگلی کوهپایه ای و کوهستانی می نمایند تا از ویوی جنگلی کوهپایه ای بهره مند باشند. در رامسر جاذبه های گردشگری بسیاری وجود دارد که دارای چنین اقلیمی هستند که می توان از میان آنها به منطقه ییلاقی گرسماسر و روستای ییلاقی جنت رودبار، آبشار ایج در دامنه کوه خشم چال و … اشاره کرد.

اجاره ویلا با ویوی جنگلی و ساحلی

نزدیکی جنگل به دریا باعث شده تا رامسر از یک اقلیم منحصر به فرد برخوردار باشد و جاذبه های گردشگری اش شکل خاصی به خود بگیرد. برای همین بسیاری از افراد در سفر به رامسر تصمیم به اجاره ویلا با ویوی جنگلی و ساحلی می گیرند تا از نزدیکی این دو اقلیم به هم و چشم اندازهای بسیار زیبایش نهایت بهره را ببرند. این ویلاها در مکانی واقع شده اند که از یک طرف دارای چشم انداز جنگل و از طرف دیگر دارای چشم انداز ساحلی می باشند. و یا اینکه هر دو چشم انداز به واسطه قرار گرفتن ویلا در ارتفاعات در یک سمت قرار دارند.

قیمت اجاره ویلا در رامسر

هیچوقت برای رزرو و اجاره ویلا ریسک نکنید و خود را در دام مراکز اجاره ویلای نامعتبر و نامشخص نیاندازید که این روزها مثل قارچ رشد کرده اند و به منفعت بیشتر از خدمات می اندیشند. لذا برای اجاره ویلا بخصوص در شمال از جمله رامسر به باتجربه ها و به قولی اینکاره ها که معمولا از برترین های مراکز اجاره ویلا در شمال هستند، اعتماد کنید. ویلاسنتر یکی از آنهاست که با نمایش آگهی انواع اجاره ویلا در شمال از جمله رامسر با ویوهای مختلف و امکانات رفاهی متنوع، این خدمات را حتی برای یک شبانه روز با قیمت هایی مناسب و رقابتی به عموم مخاطبان خود عرضه می نماید.